Blog

Umowa podpisana

5 marca br. Stowarzyszenie Nowy Koliber podpisało umowę z Ministerstwem Sprawiedliwości na realizację zadania polegającego na udzielaniu wsparcia osobom pokrzywdzonym przestępstwem w szczecińskim Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem. Umowa gwarantuje funkcjonowanie Ośrodka do końca 2018 roku. Zgodnie z umową w najbliższych dniach o udzielaniu wsparcia zostaną poinformowane instytucje wymiaru sprawiedliwości z terenu województwa zachodniopomorskiego: prokuratury, sądy i komendy policji.

Wszystkie osoby uprawnione do uzyskania wsparcia mogą zgłaszać się do naszego Ośrodka w godzinach jego funkcjonowania. Wszelkich informacji udzielamy także telefonicznie. Szczegółowe dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.

Tydzień Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Od 19 do 25 lutego 2018 r. trwa Tydzień Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem. W tym okresie instytucje wymiaru sprawiedliwości oraz organizacje współpracujące udzielają pomocy i wsparcia osobom, które zostały pokrzywdzone w wyniku popełnienia przestępstwa. Pomocy można uzyskać w szeregu miejscach, w tym w szczecińskim Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem przy ul. Narutowicza 6/U1.

Zapraszamy do skorzystania z pomocy. Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel 885-055-516